Понеділок, 18.12.2017, 12:00
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відділ освіти Мелітопольської РДА

Меню сайта
Категории каталога
пробне ЗНО [0]
нормативно-правове забезпечення ЗНО [1]
інформація про ЗНО [3]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта


Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 669

Каталог статей

Главная » Статьи » ЗНО 2015

В разделе материалов: 4
Показано материалов: 1-4
Страницы:

28.11.2017

Шановні керівники та випускники закладів загальної середньої освіти.

З метою інформування учнівської та педагогічної громадськості Дніпропетровським регіональним центром протягом листопада – грудня проводиться низка інформаційних заходів.

З матеріалами таких заходів з питань підготовки до ЗНО з української мови і літератури можна ознайомитися в архіві, що знаходиться за посиланням: https://www.youtube.com/user/DnRCOYaO .

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в таких он-лайн заходах:

28 листопада – у зустрічі начальника методичного відділу
Мукомел Наталії Андріївни з учнівською та педагогічною громадськістю із загальних питань підготовки до ЗНО та пробного ЗНО 2018;

30 листопада – у трансляції зустрічі доцента Дніпропетровського національного університету, методиста ДпРЦОЯО Мамчич Інни Петрівни з учнями ПТНЗ та студентами ВНЗ, які в 2018 році будуть вперше складати ЗНО як ДПА з української мови і літератури;

14 грудня – у зустрічі доцента Дніпропетровського національного університету, методиста ДпРЦОЯО Мамчич Інни Петрівни з учителями української мови і літератури з питань особливостей сертифікаційної роботи з української мови і літератури:

Початок зустрічей о 14:30. Для участі в названих заходах потрібно зайти на канал ДпРЦОЯО за посиланням: https://www.youtube.com/user/DnRCOYaO Під час роботи учасники можуть скористатися чатом для отримання відповідей на наявні запитання. Звертаємо увагу, що матеріали цих зустрічей будуть доступні в архіві наступного дня після їх проведення.

Крім того, після 28 листопада презентація «Зовнішнє незалежне оцінювання – шлях до мети», яка використовуватиметься під час он-лайн зустрічі того ж дня буде розміщена
у зручному для використання форматі на сторінках відповідальних за ЗНО в меню «Нормативні та інформаційні матеріали» (розділ «ЗНО», підрозділ «Інформаційна кампанія»).

інформація про ЗНО | Переглядів: 15 | Додав: melrvo | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

28.11.2017

Особливості проведення ЗНО з іноземних мов у 2018 році

/завантажити

Методист РМК                            О.В. Чиркіна

інформація про ЗНО | Переглядів: 12 | Додав: melrvo | Дата: 28.11.2017 | Коментарі (0)

30.10.2017

Календар ЗНО 2018

/завантажити

/завантажити

/завантажити

Методист РМК                О.В. Чиркіна

нормативно-правове забезпечення ЗНО | Переглядів: 17 | Додав: melrvo | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)

30.10.2017

У 2018  році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня.

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів:

українська мова і література, історія України, математика,  біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу (частина з української мови);

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

інформація про ЗНО | Переглядів: 20 | Додав: melrvo | Дата: 30.10.2017 | Коментарі (0)