Неділя, 22.10.2017, 06:01
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відділ освіти Мелітопольської РДА

Меню сайта
Категории каталога
Заходи [60]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта


Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 665

Каталог статей

Главная » Статьи » Відбулися заходи

В разделе материалов: 60
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 4 5 6 »

19 жовтня 2017 року на базі Костянтинівської СРШ І-ІІІ ступенів «ПРОМЕТЕЙ» відбувся практичний семінар вчителів хімії з теми «Формування предметних компетентностей учнів на уроках хімії в умовах реформування шкільної освіти». В ході семінару вчителі мали можливість подивитись і проаналізувати урок хімії в 8 класі «Періодичний закон та періодична система Д. І. Менделєєва» (вчитель Єщенко Н. А.). Вчитель Новомиколаївської ЗШ І-ІІІ ступенів Віслогузова В. О. поділилась досвідом роботи з теми «Самореалізація та розвиток особистості учня та вчителя у соціокультурному просторі через інноваційні технології  на уроках хімії». Керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії Тихоненко О. В. особливу увагу приділила питанню підготовки та участі учнів у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з хімії та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Заходи | Переглядів: 2 | Додав: melrvo | Дата: 19.10.2017 | Коментарі (0)

13 жовтня 2017 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районної Школи молодого вчителя української мови та літератури з теми «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності. Організаційно-методичні засади роботи вчителя-словесника. Розвиток професійної компетентності» (Фадєєва Тетяна Анатоліївна). Педагоги опрацювали методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році, вимоги до ведення шкільної документації, розглянули переваги й проблеми застосування диференційованого та індивідуального підходу до навчання, види та форми оцінювання навчальної діяльності учнів, види роботи з обдарованими учнями, а також  поділилися своїми першими педагогічними знахідками.

Заходи | Переглядів: 2 | Додав: melrvo | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Перемога у фіналі XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності"

У вересні 2017 року в м. Київ відбувся фінал  XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності", організований Українським інститутом вивчення Голокосту "Ткума" за підтримки Міністерства освіти і науки України. За рішенням журі Олександр Саламатін, учень 11 класу Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ступенів, під керівництвом вчителя історії Юлії Сечкар посів І місце у фіналі конкурсу в номінації "Творча майстерність"

Вітаємо Олександра та його наставника з перемогою, бажаємо натхнення та подальших успіхів!

Заходи | Переглядів: 4 | Додав: melrvo | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

17 жовтня 2017 року на території Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна могила» відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів історії (керівник Коваленко Людмила Вікторівна).  

Учасники семінару відвідали, розташований на території заповідника, музей «Первісне мистецтво Кам'яної Могили», де зібрані унікальні експонати історії жителів південних степів від епохи пізнього палеоліту до часів бронзи і середньовіччя. Вчителі поглибили свої знання з історії рідного краю, прослухавши змістовну розповідь екскурсовода про історію людства, появу перших малюнків і розвиток наскального живопису. Кожен мав змогу роздивитися у  вітринах музею виставлені численні експонати стародавнього мистецтва і матеріальної культури, що характеризують господарство і побут наших предків: знаряддя праці, керамічний посуд, зброю, чурінги, скульптури, а також наскальні малюнки.

Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому невтомні педагоги-історики відправилися на кам’яні брили, щоб на власні очі побачити петрогліфи, що увічнюють духовну культуру і вірування давніх жителів степу.

Цікаве зібрання Кам’яних баб та фотогієнічність навколишньої місцевості надихали на створення цілого альбому світлин, які, як і екскурсія заповідником, назавжди залишаться в пам’яті учасників засідання. 

Заходи | Переглядів: 4 | Додав: melrvo | Дата: 18.10.2017 | Коментарі (0)

Участь в ХІ Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

У вересні 2017 року в м. Житомир проходив ХІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, учасниками якого стали 23 команди юних лісівників з усієї країни. Запорізьку область на Зльоті представили члени шкільного лісництва «Паросток» - учні Мирненської ЗШ I-III ступенів: Алевтина Удовиченко, Селім Кузін та Діана Каравай, яких підготувала вчитель біології Людмила Володимирівна Гладких.

Урочисте відкриття Зльоту та виставка досягнень юних лісівників України відбулося в Житомирському національному агроекологічному університеті. У Баранівській гімназії проходив захист науково-дослідницьких робіт, під час якого учениця 11 класу Алевтина Удовиченко представила роботу «Вплив ознак глобального потепління клімату на стан деревних порід Державного підприємства «Мелітопольське лісомисливське господарство». Учасники Зльоту разом із наставниками та організаторами приєдналися до створення на території Житомирського національного агроекологічного університету «Алеї єдності лісівників України», висадивши туї та декоративні кущі.

Також у програмі Зльоту були різноманітні розважальні імпрези, екскурсії, подарунки. Зокрема, юних лісівників чекала мандрівка до Музею космонавтики ім. С. П. Корольова, відвідування лісівників Станишівського лісництва ДП «Житомирське ЛГ» та флешмоб.

За активну участь у фінальному етапі ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв нашу команду відзначено Дипломом Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, призами та літературою.

Заходи | Переглядів: 8 | Додав: melrvo | Дата: 13.10.2017 | Коментарі (0)

12 жовтня 2017 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районної творчої групи вчителів іноземних мов. Під час засідання було сплановано роботу на 2017/2018 навчальний рік, опрацьовано Положення програми «Міст до вищої освіти у Німеччині», обговорено питання можливості сертифікації фахового рівня вчителів іноземних мов закладів освіти району.

Вчителі – члени творчої групи спланували роботу щодо підготовки методичного посібника для вчителів англійської та  німецької мови 9 класу.

Заходи | Переглядів: 8 | Додав: melrvo | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (0)

5 жовтня 2017 року, на стадіоні села Терпіння, були проведені районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік районної Спартакіади школярів Мелітопольського району. В змаганнях взяли участь 25 команд навчальних закладів. На змаганнях були присутні гості – представники Запорізької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату спортивного профілю.

За результатами змагань, у особистому заліку, кращими стали завантажити

Заходи | Переглядів: 17 | Додав: melrvo | Дата: 06.10.2017 | Коментарі (0)

04 жовтня 2017 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районної Школи молодого учителя біології з теми «Перші кроки до вершин педагогічної майстерності. Організаційно-методичні засади роботи вчителя біології. Розвиток професійної компетентності» (керівник Тетяна Четвертак). Педагоги опрацювали методичні рекомендації щодо викладання біології у 2017/2018 навчальному році, вимоги до ведення шкільної документації, розглянули переваги й проблеми застосування диференційованого та індивідуального підходу до навчання, види та форми оцінювання навчальної діяльності учнів, а також  поділилися своїми першими педагогічними знахідками.

 

Заходи | Переглядів: 11 | Додав: melrvo | Дата: 05.10.2017 | Коментарі (0)

Перемога на Всеукраїнському зльоті учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань

З 20 по 22 вересня 2017 року в м. Запоріжжя відбувся ХІ Всеукраїнський зліт учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Учасниками Зльоту стали юні аграрники з 19 областей України.

Почесну місію представити Запорізьку область на Зльоті було запропоновано Мелітопольському району – команді учнів із Костянтинівського НВО №1 «Таврія», яку підготувала вчитель біології Ольга Павлівна Біленька. Під час Зльоту проходила виставка «Щедрість рідної землі», на якій учні 10 класу Павло Джоков та Єва Бєлоусова презентували досягнення учнівського товариства садоводів «Паросток» Костянтинівського НВО №1 «Таврія». На базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, під час якого учениця 10 класу Поліна Кудря на секції «Садівництво» представила науково-дослідницьку роботу з теми «Динаміка розвитку різних сортів абрикосу при моніліозі в Південному регіоні України».

Окрасою програми Зльоту стала цікава екскурсійна програма до Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ» та Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила».

За рішенням журі команда Костянтинівського НВО №1 «Таврія» стала призером Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та нагороджена дипломом ІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Однією з кращих у захисті науково-дослідницьких робіт визнана Поліна Кудря, яку відзначено дипломом ІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Успішною для юних садоводів Костянтинівського НВО №1 «Таврія» стала й участь у виставці-презентації «Щедрість рідної землі», за яку їх було нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

 

Висловлюємо щиру вдячність нашим учням та їх наставнику за переможну участь у Всеукраїнському зльоті, бажаємо натхнення

 та нових творчих здобутків!

Заходи | Переглядів: 15 | Додав: melrvo | Дата: 28.09.2017 | Коментарі (0)

27 вересня 2017 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районної творчої групи вчителів географії з теми «Удосконалення сучасного уроку як засіб розвитку творчої особистості вчителя і учня» (керівник Бєлік О.В.). Під час засідання було проаналізовано роботу творчої групи у минулому році та сплановано роботу на 2017/2018 навчальний рік. Вчителі - члени творчої групи обмінялися досвідом щодо підготовки методичного посібника з географії, представивши власні творчі наробітки, обговорили структуру посібника та особливості його оформлення, внесли пропозиції щодо удосконалення роботи.

Заходи | Переглядів: 19 | Додав: melrvo | Дата: 28.09.2017 | Коментарі (0)