Понеділок, 26.06.2017, 20:07
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відділ освіти Мелітопольської РДА

Меню сайта
Категории каталога
Заходи [116]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта


Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 660

Каталог статей

Главная » Статьи » Відбулися заходи

В разделе материалов: 116
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 11 12 »

21 червня 2017 року відбулось розширене засідання колегії відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО в якому взяли участь керівники дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.

На засіданні колегії відділу освіти було розглянуто та обговорено виконання Програми розвитку освіти Мелітопольського району на 2013-2017 роки.

Відділом освіти райдержадміністрації було надано грунтовний аналіз виконання Програми за напрямками: «Дошкільна освіта», «Загальна середня освіта» (Проект «Рівний доступ до якісної освіти», Проект «Дитина з особливими потребами», Проект «Обдарована дитина», Проект «Психологічний супровід освітнього процесу»), «Виховання. Позашкільна освіта», «Збереження і розвиток здоровя, забезпечення безпеки особистості через освіту», «Педагогічні кадри. Післядипломна педагогічна освіта», «Моніторинг якості освіти». 

Присутні обговорили окремі напрямки виконання Програми.

Ольга Апєніна, директор Мордвинівської ЗШ І-ІІІ ст., розповіла про роботу групи короткотривалого перебування для дітей дошкільного віку, яка була відкрита в 2017 році на базі Мордвинівської ЗШ І-ІІІ ст.

Директор Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст., Микола Биковський, поділився з присутніми інформацією про успіхи та досягнення учнів та педагогів навчального закладу на конкурсах та змаганнях обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів.

Алла Сігіда, директор Костянтинівської СРШ «ПРОМЕТЕЙ» І-ІІІ ст. з пвп, розповіла про роботу інклюзивного класу, вперше відкритого у 2016/2017 навчальному році та про заплановане відкриття ще одного класу для дітей з особливими освітніми потребами.

Результатами роботи позашкільних навчальних закладів поділились керівник районної Дитячо – юнацької школи Сергій Коротков та заступник директора Будинку дитячої та юнацької творчості Ольга Віхляєва.

За підсумками роботи колегії відділу освіти прийнято рішення щодо розробки пропозицій до проекту Програми розвитку освіти Мелітопольського району на 2018-2022 роки та обговорення проекту Програми у грудні 2017 року.

Заходи | Переглядів: 5 | Додав: melrvo | Дата: 21.06.2017 | Коментарі (0)

 

16 червня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії. Участь у тестуванні взяли 14 випускників із 9 загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району, що складає 0,2% від загальної кількості зареєстрованих. Результати ЗНО з хімії будуть оприлюднені на сайті ДпРЦОЯО до 23 червня 2017 року. 3 випускника району зарахують свій результат як державну підсумкову атестацію за курс повної середньої освіти.

Заходи | Переглядів: 5 | Додав: melrvo | Дата: 16.06.2017 | Коментарі (0)

14 червня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з фізики. Участь у тестуванні взяли 18 випускників із 3-х загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району, що складає 0,3% від загальної кількості зареєстрованих. Результати ЗНО з фізики будуть оприлюднені на сайті ДпРЦОЯО до 23 червня 2017 року. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин. 7 випускників району зарахують свій результат як державну підсумкову атестацію за курс повної середньої освіти.

Заходи | Переглядів: 6 | Додав: melrvo | Дата: 14.06.2017 | Коментарі (0)

12 червня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Участь у тестуванні взяли 62 випускника із 16 загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району, що складає 28% від загальної кількості зареєстрованих. Результати ЗНО з географії будуть оприлюднені на сайті ДпРЦОЯО до 23 червня 2017 року. На виконання сертифікаційної роботи відведено 150 хвилин. 34 випускників району зарахують свій результат як державну підсумкову атестацію за курс повної середньої освіти.

Заходи | Переглядів: 6 | Додав: melrvo | Дата: 12.06.2017 | Коментарі (0)

08 червня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Участь у тестуванні взяли 141 випускник із 22 загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району, що складає 62,6% від загальної кількості зареєстрованих. Результати ЗНО з біології будуть оприлюднені на сайті ДпРЦОЯО до 19 червня 2017 року.110 випускників району зарахують свій результат як державну підсумкову атестацію за курс повної середньої освіти.

Заходи | Переглядів: 11 | Додав: melrvo | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

З 31 травня по 03 червня 2017 року на території турбази «Лиса гора» КЗ «Центр туризму» ЗОР був проведений обласний зліт-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді під девізом «Туризм єднає нас».

У змаганнях брали участь 19 команд загальною кількістю 144 учасників з навчальних закладів області: з КЗ «Центр туризму» ЗОР, Комунарського, Вознесенівського районів м. Запоріжжя; міст Бердянська, Мелітополя, Енергодара; Бердянського, Більмацького, Василівського, Веселівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Мелітопольського, Приморського, Чернігівського районів області.

Змагання проводились на дистанціях:

- командні змагання з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанцій – I);

- конкурсна програма: візитна картка команди, конкурс інсценованої туристської пісні, фотоконкурс «Туризм єднає нас», в’язання туристських вузлів, конкурс розпалювання багаття, надання долікарської допомоги (для середньої та старшої групи), транспортування потерпілого, туристський побут, конкурс з орієнтування «Лабіринт»

Мелітопольський район на змагання представляла команда Костянтинівського НВО №1 «Таврія» (молодша вікова група, середня та старша).

Згідно протоколів головної суддівської колегії команди зайняли почесні місця із таких видів змагань

Команда наймолодших учасників «Муравьишки»

Конкурс «Розпалювання багаття» - І місце;

Конкурс «Інсценування туристичної пісні» - І місце;

Візитна картка команди - І місце;

В’язання туристичних вузлів - І місце;

Фотоконкурс «Туризм єднає нас» - ІІІ місце;

Конкурс «Транспортування потерпілого» - ІІІ місце;

У загальному заліку конкурсної програми - І місце. В командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» - І місце;

Команда середньої вікової групи «Чемпіон»

В командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» - І місце;

Старша вікова група «Екстрим»

Конкурс «Надання долікарської допомоги» - І місце;

В’язання туристичних вузлів - І місце;

Конкурс «Розпалювання багаття» - І місце;

Конкурс з орієнтування «Лабіринт» - І місце;

Конкурс «Транспортування потерпілого» - І місце;

Візитна картка команди - ІІ місце;

Конкурс «Інсценування туристичної пісні» - ІІ місце;

Фотоконкурс «Туризм єднає нас» - ІІ місце;

У загальному заліку конкурсної програми - І місце. В командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» - І місце;

Команди Костянтинівського НВО №1 «Таврія» показала одні із найкращих результатів на обласних змаганнях.

Підготував команди переможців керівник туристичного гуртка Степанов Олександр Васильович.

Бажаємо керівникові та командам міцного здоров’я подальших перемог , та не зупинятися на досягнутому.

Заходи | Переглядів: 8 | Додав: melrvo | Дата: 08.06.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо лауреата обласної премії!

01 червня 2017 року у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулось обласне свято «Обдаровані учні - 2017». 36 школярів-переможців всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів, які прославили Запорізький край на інтелектуальних змаганнях міжнародного, державного та обласного рівнів, були відзначені обласною премією. Серед них - 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів, 12 - з міст обласного значення та 4 - зі шкіл-інтернатів нового покоління.

Мелітопольський район на святі представила Віолетта Шинкаренко, учениця 11 класу Костянтинівського ліцею «Ерудит», яка у 2016/2017 навчальному році стала переможцем ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади Юні знавці Біблії, посівши ІІ місце. Заслужену винагороду наша талановита дівчина отримала з рук Костянтина Бриля, голови Запорізької облдержадміністрації. Обдарованих учнів також привітали Едуард Гугнін, заступник голови Запорізької облдержадміністрації, та Тетяна Озерова, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

Вітаємо Віолетту та її вчителів-наставників Тетяну Єфименко та

Юлію Фільчагову, бажаємо міцного здоров'я, натхнення, творчих здобутків, нових перемог!

 

Заходи | Переглядів: 6 | Додав: melrvo | Дата: 07.06.2017 | Коментарі (0)

Перемога на Х Обласному природничо-краєзнавчому зльоті учнівської молоді «Знай, люби, бережи»

З 31 травня по 2 червня 2017 року на території турбази «Лиса гора» КЗ «Центр туризму» ЗОР у м. Василівка відбувся Х ювілейний Обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи». Організатором Зльоту традиційно виступив КЗ «Центр туризму» ЗОР за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізької обласної організації Національної спілки краєзнавців України. На урочистому відкритті заходу були присутні шановні гості: Тетяна Озерова, директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, та Олена Сороченко, заступник директора Департаменту, які тепло привітали учасників та побажали перемоги у конкурсних змаганнях. Команди-учасники змагалися за двома краєзнавчими напрямками: географічним та екологічним. Мелітопольський район у змаганнях з географічного краєзнавства представила збірна команда «Вартові» Світлодолинської ЗШ І-ІІІ ст. та Терпіннівського колегіуму «Джерело» під керівництвом Олексія Бєлоножка та Олександра Чайки. Допомогу та підтримку команді надав Андрій Сляднєв, вчитель Світлодолинської ЗШ І-ІІІ ст. Конкурсна програма Зльоту сприяла розвитку та активізації природничого краєзнавства серед учнівської молоді, виявленню та поширенню кращого досвіду роботи в цій галузі краєзнавства, виявленню обдарованої молоді, вихованню патріотизму, гордості за свій край, поваги та бережливого ставлення до природи. Три дні змагань виявилися надзвичайно пізнавальними та захоплюючими. На початку команди представили себе під час театралізованого конкурсу «Візитка команди». Основні випробування чекали на юних краєзнавців під час конкурсу «Туристська естафета» та на контрольному природничо-краєзнавчому маршруті, який складався з етапів: «Геологічні дослідження», «Гідрологічні дослідження», «Геоморфологічні дослідження», «Метеорологічні дослідження», «Топографічні дослідження» та «Визначення формули лісу». Трохи згодом відбулися конкурси «Знавці рідної природи», «Ерудити-краєзнавці», а також конкурс самодіяльної пісні про рідний край. Протягом Зльоту юні фотографи представили свої творчі роботи в індивідуальному конкурсі «Рідна природа очима краєзнавців».

За підсумками змагань у загальнокомандному заліку географічного напрямку наша команда посіла ІІІ місце у старшій віковій групі. В індивідуальному конкурсі фотографій «Рідна природа очима краєзнавців» робота Аліни Суворової (Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ст.) відзначена ІІІ місцем. Наші учні – Дмитро Бондар, Микита Кляшторний, Дмитро Полатайко, Каріна Маргарян, Аліна Куковкіна, Аміна Сафарова, Аліна Суворова та Ясмін Мансурова проявили себе як справжні краєзнавці, які знають, поважають і люблять природу рідного краю. Х обласний природно-краєзнавчий зліт «Знай, люби, бережи» завершився урочистим закриттям та нагородженням переможців.

 

Дякуємо учням-переможцям та їх керівникам за наполегливість, активність, ентузіазм та креативність! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, здійснення мрій! Нехай доля принесе Вам смак нових успіхів та перемог!

Заходи | Переглядів: 7 | Додав: melrvo | Дата: 06.06.2017 | Коментарі (0)

 02 червня 2017 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. Участь у тестуванні взяли 207 випускників із 24 загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району, що складає 92,4% від загальної кількості зареєстрованих. Результати ЗНО з історії України будуть оприлюднені на сайті ДпРЦОЯО до 19 червня 2017 року.180 випускників району зарахують свій результат як державну підсумкову атестацію за курс повної середньої освіти.

Заходи | Переглядів: 11 | Додав: melrvo | Дата: 06.06.2017 | Коментарі (0)

                           

Навесні 2017 року заклади освіти Мелітопольського району активно залучилися до Міжнародної олімпіади «Наланда-2017 весна», участь у якій беруть школярі з України, Білорусі, Казахстану, Литви та Росії. Організатором олімпіади виступає Європейський центр дистанційної освіти «Наланда», головною місією якого є виявлення, розвиток та нагородження обдарованих і талановитих учнів.

Отже, за підсумками Міжнародної олімпіади Руслан Кураков, учень 5 класу Вознесенської ЗШ I-III ступенів, став переможцем у номінації «Кращий учень-ерудит 2017 року весна» та володарем головного призу олімпіади – 2 путівок в Дубай на 7 днів. Крім того, Руслан виборов перемогу у номінації «1 місце» серед учасників олімпіади з трьох та більше предметів із України та виграв планшет Lenovo. Переможцем у номінації «2 місце» визнана Уляна Рябова, учениця 5 класу Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст., яку заохочено смартфоном Samsung. Артем Апостол із 3 класу Астраханської школи посів третє місце та отримує смарт-годинник. Переможцем у номінації «Найерудованіша школа» стала Вознесенська ЗШ I-III ступенів (куратор Вікторія Левадна). Заклад освіти нагороджено кубком та дипломом.

Вітаємо наших переможців!

Бажаємо натхнення, нових творчих злетів і перемог!

Заходи | Переглядів: 11 | Додав: melrvo | Дата: 02.06.2017 | Коментарі (0)