П`ятниця, 19.10.2018, 03:32
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відділ освіти Мелітопольської РДА

Меню сайта
Категории каталога
Заходи [74]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта


Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 693

Каталог статей

Главная » Статьи » Відбулися заходи

В разделе материалов: 74
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 ... 7 8 »

17 жовтня 2018 року голова районної державної адміністрації Сергій Селевич та начальник відділу освіти Тетяна Безбородих взяли участь в урочистому врученні сертифікатів на обладнання для облаштування інтерактивного робочого місця вчителя для початкової школи. Сертифікати вручили заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін та заступник  голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко.

Найближчим часом короткофокусний широкоформатний інтерактивний проектор, дошка-екран та ноутбук для вчителя будуть передані двом закладам освіти району. Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І–ІІІ ступенів «ПРОМЕТЕЙ» та Орлівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів отримають новітню техніку, яка безумовно допоможе вчителю викладати матеріал на сучасному рівні, як того вимагає Нова українська школа.

Діти повинні отримувати якісну освіту, що неможливо без сучасного матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. Тож нові інтерактивні комплекси сприятимуть покращенню умов для здобуття дітьми загальної середньої освіти, контенту та створенню насиченого розвивального середовища в навчальних закладах району.

Заходи | Переглядів: 2 | Додав: melrvo | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)

16 жовтня 2018 року на базі Терпіннівського колегіуму «Джерело» відбувся районний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи», учасниками якого стали 14 команд юних краєзнавців із Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівського колегіуму «Джерело», Вознесенської, Мирненської, Новгородківської, Новопилипівської, Орлівської, Полянівської, Семенівської, Світлодолинської, Терпіннівської, Яснівської загальноосвітніх шкіл.

У театралізованому конкурсі «Візитка» учні мали змогу сповна розкрити творчі здібності і таланти. Кожна команда в оригінальній та неповторній формі представила свій заклад освіти, основні напрямки краєзнавчої роботи, проблеми збереження природної спадщини рідного краю та шляхи їх вирішення. Складні випробування чекали на юних краєзнавців під час проходження природничо-краєзнавчого маршруту, який включав наступні етапи: візуальну топографічну зйомку маршруту, метеорологічні спостереження, геоморфологічні, геологічні та гідрологічні дослідження. У конкурсі «Знавці рідного краю» команди демонстрували знання з охорони навколишнього середовища Запорізької області, визначали поняття і терміни з курсу шкільної географії.

За рішенням суддівської колегії переможцями зльоту визнані:

І місце — команда Терпіннівського колегіуму «Джерело» (керівники Андрій Сляднєв та Аліна Некрасова).

ІІ місце — команди Мирненської ЗШ І–ІІІ ст. (керівники Олег Куртов та Ірина Гунчак), Семенівської ЗШ І–ІІІ ст. (керівники Ольга Смоліна та Ірина Артеменюк).

ІІІ місце — команди Вознесенської ЗШ І–ІІІ ст. (керівники Микола Биковський, Дар’я Биковська, Юлія Акулова, Наталія Строкань), Світлодолинської ЗШ І–ІІІ ст. (керівник Олексій Бєлоножко), Костянтинівської СРШ І–ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» (керівники Олена Бєлік та Анастасія Левченко).

Вітаємо команди з перемогою, бажаємо наснаги та подальших успіхів

у краєзнавчій справі! Так тримати!

Заходи | Переглядів: 14 | Додав: melrvo | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)

 

12 жовтня 2018 року вчителі географії Мелітопольського району стали учасниками семінару-екскурсії на Ботієвську вітрову електростанцію, яка є найбільш сучасною і найпотужнішою в Україні. Станція входить в топ-5 найбільших ВЕС Центральної та Східної Європи. У конференц-залі підприємства начальник електростанції Геннадій Жуков ознайомив педагогів з історією її будівництва, можливостями та потужністю, розповів про значення і важливі аспекти діяльності Ботієвської ВЕС, детально охарактеризував основні технічні параметри станції та функціональне призначення її структурних підрозділів. Вчителі відвідали диспетчерський центр управління Ботієвською ВЕС, що регулює та здійснює контроль за діяльністю всіх турбін електростанції. По завершенню екскурсії відбувся виїзд до однієї з 65 турбін, на прикладі якої Геннадій Жуков розповів про загальні риси роботи енергетичної системи Ботієвської ВЕС. Учасники екскурсії зблизька відчули всю велич та потужність вітрової турбіни, довжина лопаті якої складає 55 метрів при вазі 12 тонн, висота вежі — 94 метри, а загальна висота конструкції 149 м. Площа поверхні, яку описують лопаті турбіни становить майже 1 гектар. Сумарна ж вага агрегату без фундаменту становить 400 тонн. Ботієвська ВЕС має істотний екологічний ефект, адже щороку її робота дозволяє знизити шкідливі викиди в атмосферу приблизно на 730 тисяч тонн СО2. Завдяки семінару-екскурсії вчителі отримали незабутні враження та емоції, актуальні знання, збагатили свій професійний та життєвий досвід.

Заходи | Переглядів: 2 | Додав: melrvo | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)

З 3 по 5 жовтня 2018 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в м. Київ відбувся Всеукраїнський фестиваль «Україна — сад», на якому юні садівники з різних областей нашої країни презентували кращі здобутки.

Почесну місію представити Запорізьку область на фестивалі, як і у 2016 році, було запропоновано Мелітопольському району — неперевершеній команді учнів Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», яку підготувала вчитель біології Ольга Біленька.

Під час фестивалю проходила виставка-презентація досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю, на якій учениці 11 класу Єва Бєлоусова та Катерина Єщенко представили роботу учнівського товариства садоводів «Паросток» Костянтинівського НВО № 1 «Таврія». За участю провідних фахівців у галузі садівництва України відбулась науково-практична конференція дослідницько-виробничої діяльності у садівництві, під час якої учень 10 класу Максим Шаповалов захистив науково-дослідницьку роботу з теми «Вплив ураження моніліозом на спорофіт та чоловічий гаметофіт абрикосів».

Для учасників фестивалю було організовано захоплюючу екскурсію до Національного ботанічного саду імені М. М. Гришка НАН України та відвідування театральної вистави. Крім того, наші вихованці стали учасниками майстер-класів «Робота гуртка садівників в умовах присадибної ділянки», «Вегетативне розмноження плодово-ягідних культур».

За підсумками фестивалю Максим Шаповалов посів ІІІ місце у науково-практичній конференції, а учнівський колектив Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» відзначено найвищою нагородою — Гран-прі за презентацію виставки, просвітницьку діяльність та вагомий внесок в галузі садівництва під час Всеукраїнського фестивалю «Україна — сад».

Висловлюємо щиру вдячність нашим учням та їх наставнику за переможну участь у Всеукраїнському фестивалі «Україна — сад», бажаємо натхнення та нових блискучих  перемог!

Заходи | Переглядів: 1 | Додав: melrvo | Дата: 17.10.2018 | Коментарі (0)

16 жовтня 2018 року на базі Будинку дитячо-юнацької творчості відбулося засідання районної творчої групи вчителів іноземних мов з теми «Розподіл матеріалів методичного посібника». Учасники творчої групи на основі практичних доробок вчителів іноземних мов продовжують роботу над створенням методичного посібника «Крок до Європи» з викладання іноземної мови у 9 класі. Посібник створюється  з метою допомоги педагогу урізноманітнити, зробити більш цікавими та наочними уроки іноземної мови у 9 класі як досвідченому вчителю іноземної мови, так і педагогу-початківцю. Семінар пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали корисну інформацію.

Заходи | Переглядів: 2 | Додав: melrvo | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

10-го жовтня, 2018 на базі Будинку дитячо-юнацької творчості відбулося засідання методичного об’єднання вчителів хімії  Мелітопольського району з теми «Особливості організації навчально-виховного процесу при вивченні хімії у    2018/2019 навчальному році.». Під час засідання було обговорено ряд питань: вивчення методичних рекомендацій МОН України та  КЗ «ЗОІППО» щодо викладання хімії в 2018/2019 навчальному році.; Олена Тихоненко, вчитель Костянтинівського районного НВО № 1 «Таврія», зробила аналіз навчальних програм за новим Державним стандартом: відмінності та новації. Семінар пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали корисну інформацію та методичні рекомендації.

Заходи | Переглядів: 3 | Додав: melrvo | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

11 жовтня 2018 року відбулися районні зональні змагання з футболу в залік спартакіади школярів Мелітопольського району, присвячені Дню захисника України. у змагання х взяли участь 23 команди закладів загальної середньої освіти району.  За результатами змагань до фіналу, що відбудеться 19 жовтня на базі Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» та спортивної бази села Тамбовка, увійшли команди учнів:

група «А»:

Костянтинівського НВО № 1 «Таврія»;

Костянтинівської СРШ «ПРОМЕТЕЙ»;

Вознесенської гімназії «Орієнтир»;

Семенівської ЗШ І-ІІІ ст.;

 

група «Б»

Спаської ЗШ І-ІІІ ст.

Яснівської ЗШ І-ІІІ ст.

Новомиколаївської ЗШ І-ІІІ ст.

Новгородківської ЗШ І-ІІІ ст.

 

Заходи | Переглядів: 7 | Додав: melrvo | Дата: 12.10.2018 | Коментарі (0)

На початку жовтня 2018 року, на території  Мелітопольського району, до Дня захисника України, проводилася  акція «Наші серця - з вами!».

Дякуємо за участь у акції  педагогічним, батьківським  та учнівським колективам:

Новгородківської ЗШ І-ІІІ ст.

Фруктовської ЗШ І-ІІІ ст.

Полянівської ЗШ І-ІІІ ст.

Спаської ЗШ І-ІІІ ст.

Новенської ЗШ І ст.

Данило-Іванівської ЗШ І-ІІІ ст.

Вознесенської ЗШ І-ІІІ ст.

Терпіннівської ЗШ І-ІІІ ст.

Мирненської ЗШ І-ІІІ ст.

Високівської ЗШ І-ІІІ ст.

Новопилипівської ЗШ І-ІІІ ст.

Семенівської ЗШ І-ІІІ ст.

Астраханської ЗШ І-ІІІ ст.

Новомиколаївської ЗШ І-ІІІ ст.

Трудівської ЗШ І-ІІІ ст.

Вознесенської гімназії «Орієнтир»

Садовської ЗШ І ст.

Костянтинівського НВО № 1 «Таврія»

Терпіннівського колегіуму «Джерело»

Костянтинівської СРШ «ПРОМЕТЕЙ»

Орлівської ЗШ І-ІІІ ст.

Долинської ЗШ І-ІІ ст.

Яснівської ЗШ І-ІІІ ст.

Костянтинівського ліцею «Ерудит»

Також учні Яснівської та Новгородківської ЗШ І-ІІІ ст. взяли участь у урочистому заході до Дня захисника України, що відбувся 11 жовтня у великій залі Мелітопольської райдержадміністрації.
 

Заходи | Переглядів: 9 | Додав: melrvo | Дата: 11.10.2018 | Коментарі (0)

8 жовтня 2018 року на базі Будинку дитячо-юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів німецької мови  з теми «Актуальні проблеми викладання німецької мови у 2018/2019 навчальному році». Керівник РМО вчителів німецької мови Людмила Жейнова розповіла про методичні рекомендації з німецької мови у поточному навчальному році. Вчителі німецької мови, які навчають учнів перших класів відповідно до Концепції «Нова українська школа», Тетяна Босакова (Трудівська ЗШ І–ІІІ ступенів), Людмила Стасенко (Костянтинівське НВО № 1 «Таврія») та Лариса Артюх (Костянтинівський ліцей «Ерудит») розповіли про особливості викладання іноземної мови у початкових класах у контексті сучасних освітніх орієнтирів. Людмила Жейнова та Лариса Артюх презентували лінгво-країнознавчий матеріал про Німеччину та Австрію. Методист РМК Тетяна Удовиченко розповіла про особливості викладання іноземної мови для дітей з особливими освітніми потребами;  безкоштовні тести на оцінку розуміння письмових і усних текстів німецькою, а також знання граматики та рівень словникового запасу, які пропонує Goethe-Institut. Семінар пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали корисну інформацію.

Заходи | Переглядів: 9 | Додав: melrvo | Дата: 09.10.2018 | Коментарі (0)

 

З 22 по 23 вересня 2018 року на території Гребного каналу та парку «Дубовий гай», за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради спільно з обласною Федерацією спортивного орієнтування м. Запоріжжя, провели ХIІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут–2018».

У Чемпіонаті брали участь 47 команд загальною кількістю 301 учасник з закладів освіти області. Чемпіонат проводився з метою подальшого розвитку масового туризму серед учнівської молоді.

Головними завданнями Чемпіонату були: перевірка та підвищення рівня майстерності учасників чемпіонату зі спортивного орієнтування; створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення; виконання спортивних розрядів зі спортивного орієнтування; формування національно-патріотичної особистості, здатної виконувати військово-прикладні завдання.

Змагання відбулися в заданому напрямку з виду «довга дистанція» (на чотирьох дистанціях від 2,5 до 6,1 км)  та з виду «коротка дистанція» (на чотирьох дистанціях від 1,9 до 3,2 км).

Учасники змагань були поділені на групи за статтю та віком. Боротьба на дистанціях була дуже напружена, ніщо не змогло завадити дійти до фінішу: ні спека у перший день, ні дощ у другий день змагань. Всім допомогла дружня атмосфера, що панувала на Чемпіонаті.

За підсумками роботи головної суддівської колегії, переможцями (І місце) в загальному заліку на двох дистанціях у групах стали учні-вихованці Степанова Олександра Васильовича – Горбов Роман, Шашко Софія (Костянтинівське районне НВО № 1 «Таврія»), Савко Юлія (БДЮТ) та учениця  Кубрак Тетяни Сергіївни Залата Вікторія (Терпіннівський колегіум «Джерело»).

Вітаємо наших переможців! Хай будуть побиті старі рекорди і поставлені нові, нехай радість від численних перемог не затьмарюють рідкісні програші. Адже спортсмени, як ніхто інші, знають, що шлях до медалей і кубків лежить через перешкоди. Нехай на вашому життєвому шляху цих перешкод буде якомога менше!

Заходи | Переглядів: 9 | Додав: melrvo | Дата: 01.10.2018 | Коментарі (0)