Середа, 21.03.2018, 21:30
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відділ освіти Мелітопольської РДА

Меню сайта
Категории каталога
Заходи [35]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта


Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 685

Каталог статей

Главная » Статьи » Відбулися заходи

В разделе материалов: 35
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 3 4 »

19.03.2018

16 березня 2018 року на базі Костянтинівського ліцею «Ерудит», було проведено районний етап конкурсу «Обери життя». В ньому прийняли участь учнівські команди з 20 закладів освіти Мелітопольського району (Вознесенської гімназії «Орієнтир», Костянтинівського НВО №1 «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Терпіннівського колегіуму «Джерело», Вознесенської, Данило-Іванівської, Мирненської, Мордвинівської, Новгородківської, Новобогданівської, Новомиколаївської, Новопилипівської, Семенівської, Терпіннівської, Фруктовської, Яснівської ЗШ І-ІІІ ст., Відродженська, Промінівської, Тихонівської ЗШ І-ІІ ст.).

Програма конкурсу складалась з наступних етапів: візитна картка команди (виступ агітбригади); вікторина, яка включала в себе питання із історія Червоного Хреста; народні традиції збереження здоров'я; профілактика ВІЛ/СНІДу та соціально-небезпечних хвороб; конкурс капітанів – захист підготовленої заздалегідь композиції з лікарських рослин; практична частина: надання долікарської допомоги при різних видах травм, отруєнні газом, переломах, кровотечах, опіках, відморожуваннях тощо та конкурс плакатів та фоторобіт. За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

1 місце – Костянтинівське НВО № 1 «Таврія», 2 місце - Костянтинівська СРШ І–ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», 3 місце - Вознесенська ЗШ І–ІІІ ст.

Переможці отримали грамоти відділу освіти Мелітопольської РДА та подарунки від товариства «Червоного Хреста».

Вітаємо переможців та бажаємо команді «Антитіла», Костянтинівського НВО №1 «Таврія», успіхів на зональному етапі змагання.

Заходи | Переглядів: 12 | Додав: melrvo | Дата: 19.03.2018 | Коментарі (0)

14 березня 2018 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося розширене засідання науково-методичної ради відділу освіти МРДА ЗО, на яке були запрошені керівники методичних об'єднань вчителів Мелітопольського району. Завідуюча районним методичним кабінетом Марина Карташова ознайомила присутніх з Планом роботи науково-методичної ради на 2018 рік та з заходами щодо створення нового освітнього середовища для педагогів Нової української школи. Методист Ольга Кралічек розповіла про особливості нового Державного стандарту початкової школи та організаційні заходи щодо його впровадження в закладах загальної середньої освіти Мелітопольського району. Крім того, учасники засідання обговорили питання оновлення змісту та форм методичної роботи в світлі Концепції Нової української школи та Закону України «Про освіту».

Заходи | Переглядів: 13 | Додав: melrvo | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

13.03.2018

13 березня 2018 відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів математики. На якому були заслухані творчі звіти вчителів, які атестуються на вищу кваліфікаційну категорія. Керівником РМО вчителів математики Світланою Мельніковою висвітлено питання використання хмарних сервісів для створення навчальних матеріалів LearningApps та побудова графіків онлайн. Вчитель математики Костянтинівської СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» Юлія Сігіда розповіла про сервіси для створення презентацій: РREZI, Padlet. Ганною Куніциною, вчителем Терпіннівського колегіуму «Джерело» проведено позакласний захід «Масляна в країні математики».

За результатами роботи семінару вчителі математики району отримали корисні матеріали для використання в роботі.

Заходи | Переглядів: 16 | Додав: melrvo | Дата: 13.03.2018 | Коментарі (0)

5 березня 2018 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів російської мови, літератури та зарубіжної літератури з теми «Систематизація досвіду використання електронних освітніх ресурсів вчителями російської мови, літератури та зарубіжної літератури» (керівник Галина Кірєй). Під час засідання вчителями було обговорено питання участі в обласному онлайн-фестивалі сайтів/блогів РМО. Вчителі-словесники представили власні творчі напрацювання, статті, методичні матеріали до блогу «Творча мозаїка». Семінар пройшов у творчій атмосфері, присутні розподілили між собою завдання, які необхідно виконати для успішної участі в онлайн-фестивалі. 

Заходи | Переглядів: 28 | Додав: melrvo | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

27 лютого 2018 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районної творчої групи вчителів географії з теми «Удосконалення сучасного уроку як засіб розвитку творчої особистості вчителя і учня» (керівник Олена Бєлік). Під час «круглого столу» членами творчої групи були обговорені такі актуальні питання, як сучасний урок у контексті Нової української школи та інноваційні підходи до формування змісту географічної освіти. Педагоги представили власні творчі напрацювання до методичного посібника з географії та отримали рекомендації для подальшої роботи.

Заходи | Переглядів: 30 | Додав: melrvo | Дата: 28.02.2018 | Коментарі (0)

27.02.2018 на базі Мирненської  загальноосвітньої школи  відбулося  засідання Школи молодого вчителя української мови та літератури. Під час засідання молоді спеціалісти, під керівництвом їх наставника Тетяни Фадєєвої, ознайомились зі структурою уроків різних типів, особливостями будови уроку з використанням текстоцентричної технології. Учасники засідання мали змогу на практиці побудувати схему уроку з теми «Безсполучникове речення», застосовуючи текстоцентричні технології  та елементи експрес-уроків з української мови Олександра Авраменка. Вчителі прослідкували вплив застосування ІКТ на результативність навчання. Молоді філологи опрацювали методичні рекомендації щодо ведення зошитів та ознайомились з вимогами до виконання письмових робіт. Семінар пройшов у творчій атмосфері, молоді спеціалісти отримали цікаву й корисну інформацію

Заходи | Переглядів: 25 | Додав: melrvo | Дата: 28.02.2018 | Коментарі (0)

Краща організація туристсько-краєзнавчої роботи

у Мелітопольському районі!

 

З метою аналізу стану туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською молоддю, активізації позашкільної роботи, ефективного використання можливостей туризму і краєзнавства в освітньому процесі у 2017 році, комунальним закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено Обласний огляд на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи серед органів управління освітою та об’єднаних територіальних громад — Запорізької області.

За підсумками огляду відділ освіти Мелітопольської райдержадміністрації посів почесне І місце серед відділів освіти райдержадміністрацій

https://drive.google.com/drive/folders/1TwvKvpv8uyy9xakwSdvI16nrcYch7wrH?usp=sharing

Варто відмітити вагомі краєзнавчі успіхи учнів та педагогів Костянтинівського НВО   № 1 «Таврія», Костянтинівського ліцею «Ерудит», Костянтинівської СРШ І–ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», Вознесенської гімназії «Орієнтир», Терпіннівського колегіуму «Джерело», Вознесенської, Мирненської, Мордвинівської, Новгородківської, Новобогданівської, Новомиколаївської, Орлівської, Світлодолинської, Терпіннівської ЗШ І–ІІІ ст., Будинку дитячої та юнацької творчості.

Продуктивною є діяльність гуртків від КЗ «Центр туризму» ЗОР на базі Костянтинівського НВО № 1 «Таврія» (керівник Ольга Горбова) та Мордвинівської школи (керівник Людмила Жейнова). Вихованці гуртків стають переможцями багатьох краєзнавчих конкурсів, представляють Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях, конференціях у Києві, Харкові та Миколаєві.

Розвиток учнівського туризму, як на районному, так і на обласному етапах на високому рівні продемонстрували вихованці Костянтинівського НВО №1 «Таврія», Терпіннівського колегіуму «Джерело» та Будинку дитячої та юнацької творчості. Завдяки професійному наставництву таких керівників, як Олександр Степанов та Тетяна Кубрак, школярі протягом 2017 року стали переможцями Обласного зльоту-змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді, Чемпіонату Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут — 2017», Обласних змагань з техніки пішохідного спортивного туризму серед учнівської молоді у закритих приміщеннях.  

Надзвичайно приємно відзначити заслужені перемоги школярів Світлодолинської ЗШ І–ІІІ ст. та Терпіннівського колегіуму «Джерело на Х Обласному природничо-краєзнавчому зльоті «Знай, люби, бережи» — ІІІ місце, учнів Костянтинівського НВО № 1 «Таврія»           (І місце) та Мордвинівської ЗШ І–ІІІ ст. (ІІІ місце) на VІIІ Обласному етнолого-історичному зльоті-форумі учнівської молоді «Дослідники минулого», учнів Костянтинівського ліцею «Ерудит» у ІХ Обласній скаутській експедиції-практикумі «Гілея 2017» — ІІ місце.

Заходи | Переглядів: 27 | Додав: melrvo | Дата: 21.02.2018 | Коментарі (0)

Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської

олімпіади з трудового навчання!

 

13 — 14 січня 2018 року у місті Запоріжжя відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, на якому Мелітопольський район представили два учні з Костянтинівської СРШ ІІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» та Долинської ЗШ ІІІ ступенів. За рішенням обласного журі Олександр Майборода, учень 11 класу Костянтинівської СРШ ІІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ», посів ІІІ призове місце під керівництвом вчителя Краєвського Миколи Денисовича.

 

Бажаємо переможцю та наставнику невичерпної життєвої енергії, творчого піднесення та підкорення нових вершин!

Заходи | Переглядів: 27 | Додав: melrvo | Дата: 09.02.2018 | Коментарі (0)

8.02.2018 на базі Світлодолинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся практичний семінар вчителів 3 класів з теми «Використання різних форм роботи для активізації пізнавальної активності молодших школярів». В ході семінару вчителі мали можливість подивитись і проаналізувати урок природознавства в 3 класі  з теми: «Тварини. Різноманітність тварин в природі» (вчитель Світлодолинської ЗШ І-ІІІ ступенів Ольга Бондар). Творчими надбаннями щодо кейс-технологій в початковій школі поділилась вчитель Вознесенської гімназії «Орієнтир» Лариса Зінковська. Методист РМК Ольга Кралічек акцентувала увагу педагогів на підготовці вчителів для роботи в Новій українській школі. Семінар пройшов у творчій атмосфері, присутні отримали масу задоволення та цікавої й корисної інформації

Заходи | Переглядів: 32 | Додав: melrvo | Дата: 08.02.2018 | Коментарі (0)

7.02.2018 на базі Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся практичний семінар вчителів 2 класів з теми: «Формування предметних компетентностей учнів на уроках в умовах реформування шкільної освіти». Присутні відвідали урок математики в 2 класі з теми «Таблиця множення на 3. Розв’язування задач» (вчитель Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів Наталія Чертюк). Учасників семінару запросили на екскурсію по школі та показали як готується освітнє середовище Нової української школи у початкових класах. Вчителі прийняли активну участь у тренінгу «Особливості організації освітнього середовища: ранкові зустрічі», який провела вчитель  Орлівської ЗШ І-ІІІ ступенів Світлана Пейчева. Семінар пройшов на високому професійному, творчому та позитивному рівні.

Заходи | Переглядів: 35 | Додав: melrvo | Дата: 08.02.2018 | Коментарі (0)