Неділя, 22.12.2024, 16:35
Приветствую Вас Гість | Регистрация | Вход

Відділ освіти Мелітопольської РДА

Меню сайта
Категории каталога
Заходи [79]
Форма входа
Поиск
Друзья сайта


Статистика
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 699

Каталог статей

Главная » Статьи » Відбулися заходи » Заходи

В категории материалов: 79
Показано материалов: 51-60
Страницы: « 1 2 ... 4 5 6 7 8 »

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

24.05.2018

24 травня 2018 року учні 11 класів закладів освіти району складали державну підсумкову атестацію, у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. В ЗНО з української мови взяли участь 219 учнів з 24 закладів загальної середньої освіти Мелітопольського району. Випускники проходили ЗНО на базі 6 пунктів тестування міста Мелітополь (ДНЗ "Промислово-економічний коледж", ЗШ №1,№ 4,№7, №14, №15). На виконання сертифікаційної роботи було відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи - 58. Результати тестування буде оприлюднено до 15 червня.

Заходи | Переглядів: 368 | Додав: melrvo | Дата: 24.05.2018 | Коментарі (0)

23 травня 2018 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів біології та екології з теми «Сучасні підходи до формування змісту природничої освіти в контексті Нової української школи». Актуальні питання викладання біології та екології в умовах реформування освіти висвітлили Тетяна Четвертак з Новомиколаївської ЗШ І–ІІІ ступенів та Оксана Смелянська з Новгородківської школи. Про інтегрований підхід до вивчення дисциплін природничо-математичної галузі та особливості реалізації змісту навчальної програми «Біологія і екологія, 10–11 класи. Рівень стандарту» розповіла Людмила Кучерява, вчитель Фруктовської школи. Крім того, педагоги обговорили сучасні форми професійного зростання. Так, досвідом участі в афілійованій (не)конференції miniEdCampMelitopol «Педагогіка партнерства» 2018 поділилася Ірма Бойко з Костянтинівської СРШ ІІІІ ступенів «ПРОМЕТЕЙ». Систему роботи щодо формування екологічної компетентності та розвитку еколого-натуралістичної творчості школярів на уроках та в позакласній роботі висвітлила Тетяна Гринішак з Семенівської школи.

Заходи | Переглядів: 426 | Додав: melrvo | Дата: 24.05.2018 | Коментарі (0)

22 травня 2018 року стартувала державна підсумкова атестація, для учнів 11 класів закладів освіти району, у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Цього року ЗНО розпочалось з предмету математика. В ЗНО з математики взяли участь 59 учнів з 18 закладів загальної середньої освіти Мелітопольського району. Випускники проходили ЗНО на базі 3 з пунктів тестування міста Мелітополь (ТГАТУ, МДПУ, ЗШ №7). На виконання сертифікаційної роботи було відведено 180 хвилин. Загальна кількість завдань роботи - 33. Результати тестування буде оприлюднено до 15 червня.

Заходи | Переглядів: 389 | Додав: melrvo | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

8 травня на базі Малобілозерської спеціалізованої естетичної школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «ДИВОСВІТ»  (асоційована школа ЮНЕСКО) відбувся виїзний семінар районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури  на тему «Розкриття потенціалу міжпредметних зв’язків для формування ключових компетентностей школярів в умовах упровадження концепції Нової школи». Овсієнко Яніна – кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти, директор школи презентувала свій заклад освіти. Потім вчителі-філологи району відвідали учнівський майстер-клас: 1 група навчалася створювати декупаж «Диво дивне – своїми руками», 2 група виготовляла оберіг «Містична сила з глибини століть».  Програма семінару була насиченою: ритмічний флеш-моб гімназистів «Відкрий своє серце Україні»; представлення козацького бойового мистецтва «СПАС»; екскурсійна подорож по музею просто неба, де розташовані садово-паркові скульптури; відвідування шкільного етнографічного музею «Зразковий музей» з великою кількістю та різноманітністю глечиків різних видів глини; воркшоп майстерності «Для нас усіх  у глиняному царстві живе святкова радість… І доки глина є – ми будем жить!», під час якого учасниці семінару власноруч долучилися до виготовлення виробів із глини. Завершився семінар виступом учнівського ансамблю танців «Гладос» та виставою «Фараони», організованою працівниками школи.

Семінар пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали корисну інформацію та з повними руками подарунків (вироби з глини, дерев’яні обробні дошки з декупажем, обереги) повернулися додому.

Заходи | Переглядів: 392 | Додав: melrvo | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (1)

      17 травня 2018 року вся Україна святкує День вишиванки. Не оминули своєю увагою таке свято учні та вчителі закладів освіти Мелітопольського району. Всі долучилися до свята вишиванки, на якому і діти, і дорослі більше дізналися про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.

      На базі Травневої ЗШ І-ІІ ступенів відбулася святкова лінійка присвячена Всесвітньому дню вишиванки. Учні та вчителі Яснівської ЗШ І-ІІІ ступенів декламували вірші, брали участь у вікторинах, співали народні пісні, одягли вишиванки в знак єдності. В Костянтинівському районному НВО №1 «Таврія» були проведені виховні години «Вишиванка моя гордість» , виховний захід для учнів початкових класів «Я – українець, і цим я горджуся», парад вишиванок та конкурс малюнків на асфальті «Вишиваночка моя». Учні Мордвинівської І-ІІІ ступенів провели флешмоб, у якому продемонстрували красиві, яскраві та неповторні вишиті сорочки. А ще діти висловили бажання жити і працювати в мирі, вибудувавши на подвір'ї школи слово «МИР». Своєю акцією школярі хотіли привернути увагу сільської громади і закликати всіх українців до збереження національної культури та відстоювання миру.

      В Новгородківській та Мирненській ЗШ І-ІІІ ступенів сьогоднішній день пройшов під гаслом: «Вишиванка – це символ здоров'я, краси, щастя, любові...». У цей день у Костянтинівській СРШ І-ІІІ ст. «ПРОМЕТЕЙ» були проведенні флешмоб «Моя вишиваночка» та виставка «Барвиста вишиванка». Прийняли участь в загальношкільному виховному заході «Будьмо разом, Українці» школярі та педагоги Трудівської ЗШ І-ІІІ ст.

      Це свято відзначили і вихованці закладів дошкільної освіти. Діти з піднесеним настроєм розказували вірші та співали пісні, чим величали Україну та українців.

     Вся велика садкова родина і колектив закладу дошкільної освіти «Івушка» Світлодолинської сільської ради святкували «День вишиванки». Було проведено цікаве свято за участю дітей та дорослих. Свято відбувалося на дворі, де діти грали в народні ігри та співали. Усі діти взяли участь у «параді вишиванок». На святі панував піднесений настрій. Вранці, в дошкільному закладі «Веселка» Костянтинівської сільської ради, лунав дитячий гомін і веселий сміх. Малята із цікавістю розглядали сорочки одне одного, з гордістю розповідали, що таку красу створили умілі руки їхніх матусь та бабусь. Цікаво було дітям почути легенду про вишиванку, слухати українські пісні, водити хороводи, грати в народні ігри, відгадувати загадки, розглядати старовинний одяг із бабусиної скрині. В закладі дошкільної освіти «Казка» Семенівської сільської ради відзначили «День вишиванки», і весь садочок замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Протягом дня дошкільнята ознайомилися з історією вишиванки, піснями про вишиту сорочку та різними техніками вишивання. На території закладу було проведено флешмоб під музичний супровід.

 

Заходи | Переглядів: 396 | Додав: melrvo | Дата: 17.05.2018 | Коментарі (0)

На виконання Програми розвитку освіти Мелітопольського району на 2018–2022 роки, з метою заохочення обдарованої молоді району — переможців обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань, 16 травня 2018 року відділом освіти Мелітопольської райдержадміністрації була організована екскурсійна поїздка до Національного заповідника «Хортиця» у м. Запоріжжя. Учасниками екскурсії стали 70 обдарованих школярів, які завітали до Історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», де на власні очі побачили відтворений образ столиці Вольностей Війська Запорозького Низового, відвідали житло та господарські будівлі степових лицарів, дізнались про побут та звичаї як запорожців, так і населення українських земель XVIIXVIIІ століть. Родзинкою подорожі став виступ Січових козаків, під час якого учні мали можливість детально ознайомитися зі зброєю козацьких часів та побачити різноманітні техніки її використання під час козацького нападу та захисту. Екскурсійна подорож принесла школярам району море позитивних вражень та емоцій, вони відчули дух козацької доби та натхнення для подальших звершень у власному житті.

Заходи | Переглядів: 408 | Додав: melrvo | Дата: 17.05.2018 | Коментарі (0)

«ДЮП – це круто, ДЮП – це клас! ДЮП об’єднує всіх нас!» – девіз молоді, яка дбає про своє майбутнє.

11 травня 2018 року, в міському Палаці дитячої та юнацької творчості      м. Запоріжжя, відбувся обласний етап XXIV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

Організаторами заходу виступили: Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Добровільне пожежне товариство та обласна організація Товариства Червоного Хреста.

Вже двадцять четвертий рік поспіль за принципом «рівний рівному» юні помічники рятувальників – представники команд Дружин юних пожежних, навчають підростаюче покоління правилам безпеки.

В області понад 1000 навчальних закладів, в яких протягом року проводяться змагання Дружин юних пожежних. Щоб мати можливість виступати на сцені обласного центру, дітям необхідно пройти ще два етапи: районний та зональний. Отже, до Запоріжжя з’їжджаються найсильніші команди.

У цьому році в обласному етапі фестивалю взяли участь 6 команд, які стали переможцями попередніх відбіркових турів.

Мелітопольський район представляла команда «Пожежна академія»  Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія» Мелітопольської районної ради Запорізької області – переможець районного та зонального етепів фестивалю.

Юні рятувальники змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Безпечна прогулянка» та «Плакат соціальної реклами». Під час конкурсів діти продемонстрували втілення своїх оригінальних ідей, артистизм і почуття гумору. А також відмінну фізичну підготовку, знання з курсу основ здоров’я та вміння імпровізувати.

Учасники показали високий рівень підготовки і намагалися якнайкраще представити свій район, навчальний заклад, команду, потішити глядачів яскравими декораціями, неповторними костюмами, театралізованими постановками, хореографією, вокалом та іскрометними жартами.

За результатами всіх етапів фестивалю, почесне ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятівників посіла  команда «Пожежна академія» Костянтинівського районного навчально-виховного об’єднання «Гімназія – Мала академія наук №1 «Таврія». Також команда привезла І місце у конкурсі «Домашнє завдання», І місце у конкурсі «Медичний», ІІ місце у конкурсі «Безпечна прогулянка».

Вітаємо переможців!!! Бажаємо команді подальших успіхів, наснаги і творчості.

 

Заходи | Переглядів: 329 | Додав: melrvo | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)

11 травня 2018 року в рамках проекту «Методична майстерня педагога нової української школи» на філологічному факультеті кафедрою англійської філології та методики викладання англійської мови проведено методичний семінар «Практичні аспекти навчання іноземних мов у середній та вищій школах» для вчителів англійської мови Мелітопольського району з метою забезпечення сприяння подальшого впровадження комунікативного підходу у викладанні англійської мови в школі у контексті концепції Нової української школи.

З вітальним словом до вчителів району звернулися кандидат педагогічних наук, професор, декан філологічного факультету Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького Коноваленко Тетяна та завідувач кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови доктор філологічних наук, доцент Гармаш Олена.

Про застосування лінгвокраїнознавчих засобів навчання для формування англомовної комунікативної компетентності учнів та студентів розповіла старший викладач кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови Байтерякова Наталія. Тему «Навчання на основі комунікативних завдань» розкрила Коноваленко Тетяна. Про використання когнітивного підходу у методиці вивчення англійської мови доповів кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології та методики викладання англійської мови Гуров Сергій.

Семінар пройшов у творчій та доброзичливій атмосфері, усі учасники отримали корисну інформацію та сертифікати.

Заходи | Переглядів: 370 | Додав: melrvo | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)

10 травня Традиційно, більше 30 років, в Мелітопольському районі проводиться районний туристичний зліт учнівської молоді зі спортивного туризму. Цей  захід є одним з  найулюбленіших серед молоді району.

В цьому році районний туристичний зліт було присвячено Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, з метою популяризації та пропаганди туризму серед учнівської молоді, підвищення рівня туристської майстерності учасників змагань, виховання патріотизму. Проводився туристичний зліт – 2018 у парку по провулку Ковпака с. Костянтинівка.

            В програму заліку зльоту увійшли командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» та конкурсна програма: візитна картка команди,  конкурс інсценованої туристської пісні, фотоконкурс «Туризм єднає нас», в’язання туристських вузлів,  конкурс з орієнтування «Лабіринт» , залік з топографії, в’язання нош, конкурс в’язання індивідуальної системи. Участь у змаганнях взяли 26 команд із 13 закладів освіти Мелітопольського району.

            Для переможців районного зльоту, що посіли призові місця,  відділом освіти МРДА ЗО підготовлено пам’ятні кубки та грамоти, а команди-переможці отримали тримісні намети.

За підсумками проведення туристичного зльоту кращими стали вихованці районного будинку дитячо-юнацької творчості та туристичного гуртку Костянтинівського НВО № 1 «Таврія».

Заходи | Переглядів: 338 | Додав: melrvo | Дата: 14.05.2018 | Коментарі (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 травня, за ініціативи голови громадської ради  та за підтримки відділу освіти райдержадміністрації з метою гідного вшанування визначного внеску Українського народу в Перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні , було організовано історичні екскурсії для школярів Мелітопольського району. У екскурсіях взяли учні Костянтинівського НВО № 1 «Таврія», Данило-іванівської, Полянівської Фруктовської ЗШ І-ІІІ ст. Відродженської та Долинської ЗШ І-ІІ ст.  Учні відвідали меморіальний комплекс на оборонній лінії «Вотан», командний пункт 118 Мелітопольської стрілецької дивізії та історико-краєзнавчий музей «Пам’ять» Мордвинівської школи.

 

Заходи | Переглядів: 324 | Додав: melrvo | Дата: 11.05.2018 | Коментарі (0)